Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Doğum Organizasyon

Baby ShowerMucizevi günleri sanat ve yaratıcılığıyla renklendiren, geniş ekipman kiralama porföyüne sahip en profesyonel adrestesiniz.

Hayatınızın en eşsiz günlerinden biri de doğum mucizesini yaşadığınız, şahit olduğunuz anlardır. Bu güzel gün yaşadığınız ve yaşamak iseyeceğiniz en hayat dolu gündür .Hayata yepyeni, tertemiz bir canın gelmesiyle dünyanız  hayal edemeyeceğiniz kadar güzelleşir. Bu günün asıl kahramanı bebeğinizi karşılamak kadar, onu dünyaya getiren annenin hatıralarını sürprizlerle renklendirmek de önemlidir.

  Peki bu hayat dolu gün için hazırlıklarınızın hayal gücünüzle sınırlanamayacağını biliyor musunuz?

 Son yıllarda ülkemizde daha da yaygınlaşan organizasyon modellerinden biri olan baby shower ( bebeğimi bekliyorum partisi), çeşitli arap ülkeleri ve ülkemizde daha büyük önem taşıyan doğum odası süsleme, lohusa odası süsleme alanlarında yıllardır hizmet veren yaratıcı fikirler ve güncel modelleme tekniklerine vakıf, profesyonel bir ekip ile sizlerin tüm isteklerine Bebeğimi Bekliyorum Partisi alternatif çözümler sunmakayız. Rb Organizasyon güçlü ekipman stoğuyla doğum heyecanını yaşayan ailelerin düzenlemek istedikleri tüm organizasyonları kendi bünyesinden sağladığı kiralama hizmetleri ile de zenginleşirmektedir. Kendiniz, eşiniz ve aileniz için hayal edebildiğiniz, aklınızdan geçip kelimelere dökemediğiniz güzellikte sürprizler ile mutlu etmek istediğinizde çözüm üretip aklınızdakileri gerçekleşirmeye hazır ekibimiz bir telefon kadar yakınınızda.

Baby Shower (Bebeğimi Bekliyorum Partisi)

Genellikle doğuma bir ay kala konukları aile fertleri, sosyal arkadaşlar ve akrabaların  oluşturduğu bir çeşit parti organizasyonudur. Baby shower partisinin en önemli unsuru isme ve cinsiyete özel konsept oluşturarak talebe uygun mekan süsleme ve şekerleme ve hediyeliklerin sergileneceği şeker büfesi dekorasyonudur. Şeker büfesi ikramlarını çeşilendirmek ve hatta servis konusunda yardım almak isterseniz kokteyl organizasyonu ekibimizin sizler için hazırlayacağı ikramlıklar ile zenginleşirebilir ve profesyonel servis Baby Shower Organizasyon ekiplerimizden de yardım alabilirsiniz. Soğuk, sıcak içecek ikramlarını da kapsayan ekipman kiralama hizmetimiz ile kalabalık misafir gruplarına yetebilecek, karmaşadan uzak bir servis sistemi oluşturabiliriz. Partinizi daha da eğlenceli hale getirmek adına hazırladığımız baby shower aktivite ve yarışmalarının düzenlemesini yaparak konuklarınıza bu günün hatırası olarak hazırladığımız minik hediyeler ile ödüllendirebilirsiniz. Yine bu anları fotoğraf çekimi hizmetimizle arşivleyebilirsiniz.

Doğum Odası Süsleme ( Lohusa Odası Süsleme)

Hastane Doğum Odası Süsleme son yıllarda daha da yaygınlaşan ve hatta olmazsa olmaz denilebilecek kadar gerekli organizasyon hizmetlerindendir. Bebeğini bekleyen anne için hazırlanabilecek en güzel sürprizdir. Nedeni: her anne yaşadığı bu özel anıya imzasını atarken bebeğiyle karşılanacağı ilk mekanda kendilerine özel birşeyler ister. Bu konuda sizlere ani doğumlarda da yararlanabileceğiniz çeşitli paketler hazırladık. Doğum tarihiniz belli olmuşsa ve Doğum Organizasyonöncesinde paketlerimizin haricinde zevklerinizi yansıtacak bir konsept hazırlamak istiyorsanız, her defasında yeni fikirler üretebilecek ya da bir önceki fikri gelişirebilecek hayal gücü ve yeteneği yüksek ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Hastane bebek odası için kişiye özel tasarım süsleme, şekerleme, hediyelik, fotoğraf çekimi gibi tüm konularda paket olarak destek vermekteyiz.