Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Organizasyon Hizmetleri

Açılış Hizmetleri RB Organizasyon planlamanın ötesinde, hayalleri de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamak ümidinde olan sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek çözümler sunabilmek için hizmet seçeneklerini günden güne çoğaltmayı hedefleyen bir firmadır. İster Toplantı Kokteyli ister Düğün Organizasyonu olsun sizler için kusursuz hizmetler için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Başlıklarda görecek olduğunuz gibi düğün, kokteyl, davet, nikah, açılış gibi bir çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Amacımız; kolay olanı yapmak değil, zor olanı kolaylaştırıp başarmaktır. Bizler için mühim olan unsurlar arasında önde gelen sorularınıza kısa çözümler bulmak değil sizler için uzun vadeli mutluluklar yaşatabilecek çözümler bulmaktır. Kendi seçenek şemamızı genişletip sizler ile birlikte hayalleriniz doğrultusunda tasarladığımız plan ve programı daha reel bir hale getirmek, uygulayabilmektir.Mezuniyet Hizmetleri

Açılış Organizasyonlarınızda, İş yerinizin müşterilerinize sunulacak olduğu bu ilk özel gününüzde; biliyoruz ki başarılı bir tanıtım ve müşteri beğenisi olmasını istiyorsunuz. t Açılış Organizasyonunuzda yapacak olduğunuz tanıtım sizin ilk başarınızın aynası olacaktır. İşte RB Organizasyon bu başarıyı sizlere sağlamak için işinde öncü olmayı hedefleyen personeli ve sizler için hazırladığımız ve isteğiniz üzerine hazırlayacak olduğumuz ekipmanlarla düşüncelerinizin de büyük yer alacağı bir açılış organizasyonu sunacaktır. Açılış organizasyonunuzda yapacak olduğumuz her etkinlik sizi ve iş yerinizi temsil edici unsurları içermelidir. Sizler için planlıyor ve uygulamaya geçiyoruz. Açılış organizasyonunuzda sizlere balon süsleme, kokteyl içerikli açılış organizasyonlarınızda buna uygun olarak masa sandalye ve fiyonk süsleme ile mekanınızı renklendiriyoruz. Mağazanızın, açılış organizasyonu yapacağınız, aktifliğini gösterecek ilk gün açılışınızdır ve bugünde yapacak olduğunuz aktivitenin başarısı gelecekte yaDüğün Hizmetleripacağınız işlerin ve kazanacağınız müşteri kitlesinin aynası olacaktır. RB Organizasyon sizlere, açılış organizasyonu, yapacağınız aktiviteler için kaliteli bir çeşitlilikle ve sahip olduğu ekipmanlarla uygun fiyat teklifleri sunarak yol göstericiniz olur, Açılış Hizmetinizde, Rengarenk bir ortam, dikkat çekici unsurlar ve güzel bir ses yada logonuzu, renklerinizi, isminizi taşıyan baskılı promosyon ürünler bunu sağlayacaktır. Ya da tercihinize göre özel gün indirimleriniz… Bizlere düşen görev sizlere bu günü hak ettiğiniz güzellikle ve başarıyla yaşamanızda ilk yardım görevi yapmaktır.

Düğün Organizasyonlarınızda Rb organizasyon çalışanları siz müşterilerimizin seçimleri kararınız ilk gününde yapılacak organizasyonun A dan Z ye tüm teferruatlarını ele alır ve çalışmalarına başlar. Sizlere sadece alyans ya da kıyafet seçimi kadar kolay eğlenceli teferruatlar kalır. Rengârenk bir yaşam hepOrganizasyon Hizmetleriimizin hayali... Renkler ve farklılıklar unutulmaz kılar yaşanan anları... Sizlere en özel anlarınızın en güzel en unutulmaz an olmasını pekiştirmek için rengarenk ortamlar, mekanlar hazırlıyoruz. Hayalinizdeki mekânı yaratmak sizin ve el birliğiyle hepimizin elinde... Rengârenk balonlar, masa sandalye süslemeleri, fiyonklar, şamdan ve mumluklar, çiçekler, baskılı balonlar, aranjmanlı canlı çiçekler, volkan ve konfetiler ve daha neler neler düğün organizasyonlarınızda sizleri bekliyor.

Seminer Kokteyl Organizasyonu için tek yapmanız gereken bizi aramak ve paketlerimiz hakkında bilgi almaktır. Ürün tanıtımı, lansman, gibi birçok hizmeti sizlere tüm planlamayı sağlıyoruz. Örneğin bistro masaların kurulumu, barka vizyon konuşma için ses sistemi ayrıca, kokteyl ikramları personelimiz tarafından dağıtımı sağlanıyor. Ürün Tanıtım Toplantıları için Kokteyl Firması aramKurumsal Hizmetleranıza tamamıyla gerek yok catering ve organizasyon konusunda zaman akışısın dan programların saatlerine kadar sizlere tüm hizmetlerde destek veriyoruz. Seminer toplantılarında en çok gerek duyulan ses sistemi ve konuşma kürsüsü size sadece Catering Firması olarak değil tamimiyle tüm organizasyon için personellerimizle birlikte çalışıyor çözümler sunuyoruz. Bayi Toplantı Kokteyli için gerekli olan masa, sandalye, yiyecek ve içecek ikramlarına kadar a dan z ye yanı organizasyon tümüyle sizlere destek verebiliriz. Rb Organizasyon tam 13 yıldız düğün, nikah, fuar, davet, açılış organizasyonlarınızda sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Kaçıncı festivalinizi kutlarsanız kutlayın nefis bir müzik  ve renk şölenini yaşayıp akşama doğru toprağa uzanıp milyonlarca yıldızı seyretmenin keyfi bambaşka olacak.. Eminiz ki; hayatın bir çok yorgunluğunu Catering Hizmetleriyaşamışsınızdır. Mezuniyet törenleri, okul organizasyonları, kutlama gibi her aladan rb organizasyon yanınızda. Fakat cıvıl cıvıl bir ortamın,rengarenk ışıkların, herkesin ortak zevkine hitap eden süslemelerin, eğlenceli oyunların, yarışmaların,  dolu dolu eğlencenin tadını çıkarmayı biliyorsanız mutlaka hayatınızın bu en güzel yorgunluğunu da yaşamak isteyeceksiniz… Rb Organizasyon farkıyla Özel davetlerinizde sizler de birer davetli gibi rahat olmak, organizasyon telaşını yaşamamak istiyorsanız bizi arayın, Animasyonlu Yiyecekler, mısır arabası, Osmanlı macunu, tane mısır arabası, gözlemeci, döner, kahveci güzeli, pamuk şeker arabası kiralama gibi bir çok seçenekle bizimle görüşüp fikir alış verişinde bulunabilir ve bizi arayıp fiyat listemizi isteyebilirsiniz.yıldönümü kutlamalarınızda sizlere sanatçı organizasyonu, sahne dekoru, çevre düzeni ve dekoru, profesyonel ses sistemi ve dj hizmeti, gösteri organizasyonu, süsleme organizasyonu gibi hizmetlerimizle yıldönümlerinizi layığıyla yaşatmayı hedefliyoruz.