Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Estanbul Ulaştırma A.Ş Açılış Organizasyon

Açılış OrganizasyonBu kez Ulaştırma üzerine bir Kurumsal Firmanın Açılış Davet Organizasyonu için görüşme sağladık. Açılış Davetİ için firma yetkileri ile mekanların da bir görüşme yaptık. Firma yöneticileri ile yaptığımız görüşmeler de Açılış Organizasyon Fiyatları, Paketleri gibi birçok çalışma hakkında kendilerine bilgiler sunduk.


İstanbul Şişli Century 21 Açılış Kokteyl Organizasyon

Açılış Organizasyon İstanbulCentury 21 yeni Bayi Açılış organizasyonunda Catering hizmeti almak için rb organizasyonu tercih etti. Açılış ta birçok bayi nin de bulunduğu organizasyon da toplantı ağırlıklı sade bir kokteyl hizmeti gerçekleştirdik. Toplantı için ofisin masa ve sandalyelerini beyaz masa örtüsü ve sarı, siyah fiyonklarla süsledik. Ofisin giriş kısmına iki adet beyaz çiçekli büyük şamdanlar kullandık.


İstanbul Başakşehir Evdekor Mağaza Açılış Organizasyonu

Satış Mağaza Açılış Organizasyon01.11.2015 tarihinde bizleri arayan Ömer bey gelecek konukları için işyeri açılış organizasyonu düzleme talebinde bulundu. Yaptığımız bir çok görüşmede sadece iş ortaklarının açılışında geleceğini ve buna uygun sade bir açılış kokteyl talep etti. Bizde Açılış Organizasyonu için ona bol çeşitli bir açılış ikram hizmeti sunduk. 3 Garson görevlendirdiğimiz açılış ta Bistro masalara çerez, cips gibi ikramları hazırladı. Dış mekana ise süsleme ekibimiz balon dekorasyonu yaptı.


İSTANBUL FATİH FİTSLİM SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ YENİ ŞUBE AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Spor Merkezi Açılış Organizasyon24 Yıllık Vücut geliştirme ve fitness tecrübesi sizlerin hizmetine sunan Fitslim Spor Merkezi Fındıkzade de 2006 yılından itibaren siz spor severlere yeni şubelerini açarak daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Açılış Organizasyonu için firma yetkilisi Olcay ve bizi arayarak hizmet alımı için toplantı talep etti. Yaptığımız toplantı da Kokteyl olacağını ve en iyi şekilde konukların karşılanmasını talep ett.


Kemerburgaz Göktürk Zincir Market Açılış Organizasyon

Market Açılış OrganizasyonlarıRb Organizasyon ekibi olarak harika bir Market Açılış Organizasyonları için yine karşınızdayız. Yüksek müşteri memnuiyeti çalışma prensibimizi duyan Zincir Market yetkilileri bizimle görüşmek ve hizmet almak istedikleri bildirdi. Market yetkilileri ile toplanıp yaptığımız görüşme de açılış organizasyonu hakkında faydalı bilgiler, açılış ta satış artırmak ve tanıtımı sağlamak gibi birçok konu hakkında görüşmeler yaptık. Şirket yetkilileri Açılış Organizasyon Örnekleri görsek resimlerle gösterdikten sonra açılış için günü belirledik.


İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ METRO TURİZM SATIŞ OFİSİ AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Satış Ofisi Açılış OrganizasyonMetro Turizm Satış Ofisinin üstlendiğimiz bir Açılış Organizasyonu etkinliğini daha kusursuz olarak gerçekleştirdik. Müşterimiz olan Metro Turizmin firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde Açılış için gelecek olan konuklarına bizden ikram hizmeti talep etti. Ayrıca mekan süslemeleri ve konuşma kürsüsü, ses sistemi gibi hizmetlerde gerçekleştirdik.


İstanbul Esenyurt Garaj Oto Yıkama Açılış Organizasyonu

Oto Yıkama AçılışıGeçtiğimiz günlerde Birol bey bizleri arayarak sitesindeki konuklar için açılış organizasyonunda catering hizmeti istedikleri bildirdi. Yaklaşık 200 kişiden oluşan konuk sayısı ve giriş bölümünün balonlarla süslenmesi ayrıca bistro masa kiralama ve hostes ekibi istediklerini bildirdi. Birol beyle bir çok açılış için görüşmeler sağladık ve kokteyl organizasyonu için karar kıldık. Oto yıkama mekanın iç kısmına 8 adet bistro masa kurduk ve masaları beyaz örtü, fiyonk, yapay çiçeklerle süsledik.


Kemerburgaz Göktürk Bir Berber Çocuk Dükkan Açılış Organizasyonu

İşyeri AçılışlarıDaimi müşterilerimizden Elçin Hanım gelen konuklara kokteyl hizmeti ve çocuklarında eğlenmesi için bizden hizmet talep etti. Elçin hanımla yaptığımız görüşmelerde açılış organizasyon fikirlerini bizimle paylaştı. Bu konuda açılış için bir adet batman kostümlü animatör, işyerinin iç ve dış kısmına beş adet bistro, 30 adet uçan balon, bir adet fotoğrafı, gelen konuklara da yiyecek ve içecek ikramı konusunda karar kıldık.


İSTANBUL ÇAĞLAYAN CAFE ANGEL SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Sünnet Düğünleriİstanbul Çağlayan’da güzel bir mekana sahip olan Cafe Angels sünnet düğünleri için bizi tercih etti. Cafe yetkilileri ile yaptığımız toplantıda sünnet için bir çok hizmet önerdik. Yetkiler bizden Palyaço, pamuk şeker arabası, balon süsleme, taht, yeniçeri, pinyata gibi hizmetlerden oluşan düğün organizasyon paketimizi istedi. Mekanın 2. kattaki yarı açık olan giriş kısmının tırabzanlarını beyaz tül ve balon ile süsledik.


İstanbul Hohoy Bebek ve Çocuk Giyim Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza OrganizasyonHohoy Çocuk Giyim mağazası yetkilileri Rb Organizasyon danışman ekibimizden Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır konusunda bilgi aldık dan sonra kendi çalışma alanlarına uyumlu bir hizmet talep etti.  Balon ve broşür dağıtımı için görevlendirdiğimiz 2 çalışanımız açılışta tüm semt sakinlerine balon ve broşür dağıtımı yaptılar. Ses sistemi ekipmanını kurduğumuz mekanda 1 adet animatör açılışa özel bebek ve çocuk ürünlerinin indirimli fiyatlarını tanıttı.


Şişli Fimar Mermer Showroom Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal Organizasyonlar Fimar mermer showroom yetkililerinin tertip ettirmek istedikleri Açılış Organizasyonu  için bir bilgilendirme toplantısı yaptık. Enformasyon görevlilerimiz ile yapılan bu öngörüşme de karşılıklı olarak hem ayrılmış olan bütçeyi değiştirmeyecek fiyatlarda, hem de talepleri karşılayabilecek çeşitlilikte bir Açılış Kokteyl Organizasyonunda karar kıldık. Basın ve ünlü simaların da bulunduğu konuk listesi eşliğinde Şişli de gerçekleştirdiğimiz açılıştan sonra, diğer şubelerin açılışları da hala devam etmekte.