Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
İstanbul Tüyap Fuar Merkezi Autonics Tanıtımı

Fuar Organizasyonİstanbul Tüyap Fuar Merkezin de autonics Firmasını Türkiye' ye  biz tanıttık, Yetkilerle yaptığımız görüşmeler de catering, hostes, robot adam, ses sistemi gibi hizmetlerden oluşan bir organizasyon için anlaştık. Fuarda çok başarılı organizasyon aktiviteleri yapıldı. Robot adam gösterisi ile tüm fuara gelen konukları standımıza odakladık.


İstanbul Bakırköy Hain Köfte Restoran Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış OrganizasyonuHain Köfte Restaurant Bakırköy de muhteşem bir Açılış Organizasyonu ile hizmetine başladı. Adını da taşıyan hain köfte köfteleri halktan büyük ilgi gördü. Mönüde üç farklı köfte var; hain köfte, acılı köfte ve sarımsaklı köfte (sucuklu köfte) . Her biri elma dilim patates ve közlenmiş sivri biberle servis ediliyor… Tabiî ki köftenin olmazsa olmazı piyaz da mevcut. Tadına bakanlara afiyet olsun diyoruz. İşyeri Açılışı, nasıl yapılır, nasıl düzenlenir gibi bir çok konu hakkında bilgi aldılar. Açılış Organizasyon paketlerimizi inceleyen restoran yetkililer uç numaralı paketimizi tercih etti.


İstanbul Avcılar Yağmur Ayakkabı Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza Açılışlarıİnanılmaz fiyatlarla Yağmur Ayakkabı Showroom Halka Açıldı. İlk güne özel kampanyalar hazırlayan firma yetkililerine avcılar halkını ucuzluk yaparak sevindirdi. Organizasyonu birçok mağaza açılışları, işyeri organizasyonlarına imza atan Rb Organizasyon ekibimiz üstlendi. Avcılarda Açılan Bu mekan Halktan ve bir çok parti lideri tarafından ziyaret edildi.