Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
ÜNLÜ GÜZELLİK MERKEZLERİNDEN BİRİ OLAN FATİH SARIKAYA NIN AÇTIĞI MEKAN HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

Güzellik Salonu Açılış OrganizasyonuBay / Bayan Kuaför&Bakım ve Güzellik&Lazer (IPL)&Solarium Clubsporium Gösterişli bir açılış kokteyli ile Bostancı da hizmet vermeye başladı. Büyük bir konuk listesi olan ve bir çok ünlü isminde konuk olduğu açılış organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Cenk Erdem gibi sanatçılarında bulunduğu organizasyon kış ayında olmasına rağmen çok sıcak bir ortamda gerçekleşti. Açılış için siyah ve beyaz renklerde balon, bistro masa süslemeler gibi tüm organizasyon Fatih Sarıkaya nın kurumsal renklerinde yapıldı.


İstanbul Kağıthane Teksan Jeneratör Açılış Organizasyonu

Bayi Açılışı Bizleri arayarak Teksan Jeneratör yetkilileri görüşme talep etti. Teksan dünya lideri olduğu jeneratör modelleri benzinli, dizel, gaz yakıtlı olarak yeni modellerini müşterilerinin beğenisine sundu.  Yeni modelleri görmek için mutlaka bir şubesine gidip görmenizi öneriyoruz. Kağıthane Seyrantepe de Yaptığımız görüşmeler de en iyi hizmetin kendileri için Kokteyl Organizasyonu olacağını belirtti. Bayi yetkilileri Açılış Organizasyon Fiyatları konusunda asistanlarımız dan bilgi aldıktan sonra anlaşarak organizasyon için tarih belirledik.Gelen misafirlerine sıkılmaması için ses düzenin de kokteyl de olmasını belirttiler.


İstanbul Baksan Oto Lastik Bayi Kurumsal Açılış Organizasyonu

Kurumsal Bayi AçılışıBaksan firma yetkilisi Yağmur Hanım bizleri arayarak Kurumsal Açılış Organizasyonu için toplantı talep etti. Açılış Organizasyonu, Nasıl Yapılır, Nasıl Düzenlenir, Nelere Dikkat Edilmeli gibi bir çok konu hakkında bilgi aldılar. Bizde Açılış Organizasyonları konusunda daha önce yaptığımız çalışmaları görsel olarak fikir sahibi olabilmeleri açısından gösterdik. Firma yetkililerimiz yaptığı görüşmelerde olumlu geçti.


İstanbul Caddebostan Rakkas Restoran Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonlarıİstanbul da Rakkas Restoran da ofis komşumuz onur beyin kardeşinin, düğün organizasyonunu gerçekleştirdik. Ofisimiz de toplantı yaptığımız da mekanın kendisinin yemek verdiğini ama süsleme için bizden destek almak istediklerini bildirdi. Günü bize bildirerek ofisimizden ayrıldı. Düğün Organizasyon günü yoğun yağmur olmasına rağmen işimizi hızlı olarak yapmaya çalıştık.


İstanbul Bakırköy Mosse Cafe Açılışı

Cafe Açılış OrganizasyonlarıBakırköy de artık evinizin rahatlığında bir Cafe açılıyor. Müşterilerine özellikle mekan dekorasyonu ile menüleri ile evinizi aratmıcak şekilde dekore edilen bu mekana mutlaka gidin deriz. Organizasyon için bizden talep edilen öncelikle ses sistemi ve süsleme hizmeti oldu. Hemen cafenin karşısında bulunan esnaf komşunun tabelası ile mossa cafeye 2 adet zincir balon çektik.


İstanbul Gayrettepe Point Otel Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğün OrganizasyonGülden hanımın oğlu için Gayrettepe Point Otelde Organize olduk. Rb Organizasyon ekibimizi bir arkadaşı vasıtasıyla ögrenen ve hizmet almaya karar veren müşterimiz bizi çok mutlu etti. Türkiye deki en iyi otellerden biri olan point otelde çok eğlenceli bir organizasyona imza attık. Öncelikle organizasyon da masaların süslenmesi ile başladık işimize gümüş şamdan nazar boncuklu balonlarla süsledik. Patlamış Mısır Arabası ile popcorn dağıtımı için giriş kapısına yerleştirdik.


İstanbul Kavacık Limak Euroasia Sünnet Organizasyonu

Sünnet OrganizasyonlarıÖzlem Hanımın ofisimize gelerek showroom daki  ürünlerimizi beğenerek bizden sünnet düğünü paketi oluşturmamızı talep etti. Limak Euroasia Otel muhteşem dekoruyla sünnet organizasyonu için gelen konukları büyüledi. Bizim görevimiz ise özlem hanımın çocuğunu konukların arasına görkemli bir şekilde getirmekti. Sünnet tahtı ve hazırlanan yeniçerilerimizle birlikte mehter marşı eşliğinde konukların arasına alkışlar arasında getirdik.


Sarıyer Mehmet Restaurant Mükemmel Bir Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet DüğünGeçtiğimiz günlerde sünnet organizasyonunu üstlendiğimiz Mehmet Restaurant’ ta çok renkli ve eğlenceli bir organizasyona imza attık. Sünnet düğünü için paket 6 yı tercih eden müşterimiz bizden sünnet tahtı, yeniçeri askerleri ile sünnet çocuğunun omuzlarda taşınması, popcorn ve pamuk şeker arabası, palyaço hizmeti, sihirbaz gösterisi ve balon süsleme hizmeti aldı. Balon Süsleme ekibimiz mekânda yaptığı zincir balonlardan tak, iç mekana papatya balon ayrıca 2 adet jumbo balona sünnet çocuğunun adı ve soy adını yazarak süsleme dekorasyonunu gerçekleştirdi.


Eğitmen Koleji Şubesi Açılış Organizasyonu için Rb Organizasyon dan Hizmet Aldı

Okul Açılış OrganizasyonEğitmen Koleji yeni şube açılış organizasyonu için de rb organizasyon tercih edilen firma oldu. Daimi müşterilerimizden olan eğitmen koleji anaokulu ve özen etkinler için bizden palyaço kiralama gibi hizmet alırdı. Bu sefer yeni işyeri Açılış organizasyonu için diğer açılışlarına nazaran görkemli bir hizmet isteyen müşterimiz bizimle görüşerek neler istediği konusunda karara vardı. Ortak kararlarımız eşliğinde açılış için kiralık pamuk şeker makinesi, sihirbaz gösterisi, kostümlü animatör, patlamış mısır arabası kiralama, kokteyl masası kiralama ve süslemesi, palyaço kiralama, osmanlı macunu, balon süsleme ve kokteyl catering gibi hizmetler istediği belirtti.


Odak Kozmetik İstanbul Pendik te Açıldı.

Kozmetik Açılış Organizasyonİstanbul Pendik te geniş ürünleri ile yep yeni bir mağaza açılırken hizmetini Rb Organizasyon dan yana yaptı. Parfüm, oje, saç bakım ürünleri, krem, ruj gibi ürünleri Açılış Organizasyonu için 100/50 indirim yaparak güne damgasını vurdu. Firma ile yapmış olduğumuz toplantı ilk gününde çok güzel geçti.


Güneşli Berat Toplu Tüketim Market Açılış Organizasyon Hizmeti

Market Organizasyonlarıİstanbul Avrupa yakasında açılışı organize ettiğimiz Berat toplu tüketim market görkemli bir biçimde açıldı. Açılış organizasyonu için berat market yetkilileri bizden açılış palyaçoları, şişme maskot temini, pop corn ( patlamış mısır arabası + dağıtım elemanı, balon dekorasyon süslemeleri, üçgen bayrak süsleme, ses sistemi kiralama, sunucu hizmeti, dj gibi hizmetler talep etti.