Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
İstanbul Maslak ta Tam Teferruatlı Kokteyl Organizasyon Hizmeti

Kokteyl İlkramlarıTelefonlarımızdan bizimle iletişime geçen yapım şirketi kendi mekanında bir kokteyl organizasyonu vermek istediğini belirtti. Kokteyl organizasyon hizmetinin yanı sıra balonlarla şık bir süsleme talep eden müşterimiz özellikle sütunlara balon süsleme yapılarak kapatılmasını istedi. Organizasyon ekibimizle birlikte iç cephenin sütunlarına ve tavanlardan zincir balon sarktırarak hoş bir görünüm sağladık.


İstanbul Gürpınar da Eğlenceli bir Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğünleriİstanbul Gürpınar da Sünnet Düğünü için gelen Orhan beyle geniş bir toplantı yaparak tüm organizasyonu birlikte ele aldık. Orhan bey oğlu için her şeyin en iyisini olmasını en başta belirterek en iyi sünnet düğünü paketlerimizin bilgisini bizden talep etti. Ona en iyi paketimizi önerdikten sonra kaparo mızı aldıktan sonra sözleşme yaparak gün belikledik. Gürpınar sahilinde bulunan denize sıfır mekanda kocaman bir bahçeye sahip organizasyon için 15 kişilik bir ekiple zamanında yetişmesi için hemen işimize başladık. 300 adet sandalyeyi ve 30 adet masanın kurulumu işe başladık.


KOLAN HASTANESİ BEBEK DOĞUM ODA SÜSLEME

Doğum Odası Süslemeİstanbul Avrupa Yakasında bulunan Kolan hastanesinde yapmış olduğumuz doğum odası süsleme göz kamaştırdı. Müşterimiz Fikret bey eşinin doğum yaptığı hastanede eşi ve bebeğinin kalacağı odada onlara bir sürpriz yapmak istediğini bildirdi. Bu talep karşısında bizler de eşini layıkı ile mutlu edebilecek bir süsleme ve küçük sürprizlerin teferruatlarını görüşerek Ahmet beyin sürprizini gerçekleştirdik.


Şampiyon Kokoreç Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyon Firmaları Geçtiğimiz günlerde Açılış Organizasyonu üstlendiğimiz şampiyon kokoreç mükemmel bir organizasyon ile açıldı… Açılış için giriş kısmana Balon Süsleme dekorasyonundan tak balon iç mekana ise çiçek Balon Süsleme yaptık… Açılış Organizasyonunda tanıtım üzerine yoğunlaştığımız etkinlikte Palyaço ekibimiz tarafından baskılı balon ve broşür dağıtımı gerçekleştirdik. Tanıtım Organizasyonunda ( Maskot ) şişme palyaçomuzu logo yerleştirerek tanıtım hizmeti sunduk.


ÇORLU NEW SILVER FABRİKA YILBAŞI KUTLAMA ORGANİZASYONU

Fabrika Kutlama OrganizasyonÇorlu da New silver fabrikasının çalışanları için düzenlediği yılbaşı kutlaması organizasyonunu üstlendik. Firma yetkilileri ile görüşmelerde yılbaşı için eksiksiz bir organizasyon talep ettiler. Fabrikada yaptığımız çalışmalarda iç kısma sahne yerleştirdik sahneyi balon tül ve kırmızı halı ile süsledik. 4000 wattlık ses sistemi, spot ışık, lazer gösterisi, sis makinesi,  sahnenin sağ ve sol kısımlarına yerleştirdik. Sahnenin karşına 20 adet kokteyl masasını düzenini kurarak dekorasyon şemasını hazırladık. Servis masalarını 5 adet garsonun hazırladığı bardak, tabak gibi kokteyl malzemelerinin düzeni garsonlarımız tarafından yapıldı.


İstanbul Ümraniye Furtuna Fırın Açılış Organizasyon Hizmeti

Fırın Açılış OrganizasyonAçılış organizasyonunu aldığımız ve başarı ile gerçekleştirdiğimiz fırın artık halka hizmet vermeye başladı. Açılış organizasyonu bizi arayan Ümraniye furtuna fırın yetkilileri açılış organizasyonuna özel birçok hizmet talep etti. Açılış için hazır olan paketlerimizden Açılış Organizasyon paketi 5 ve organizasyon için birkaç hizmeti de ekleme yaparak çalışmalarımıza başladık. Açılış için en başta balon süsleme dekorasyonu ile başladık. Açılış yapılacak mekanın dış cephesine balon süsleme dekorasyonu ve mekanın karşısında bulunan direklere zincir balon süsleme ve flama bayrak süsleme yaparak mekanın dış cephesinin işlemini tamamladık.


Şişli Mecidiyeköy Midea Açılış Kokteyl Organizasyon Hizmeti

Kokteyl OrganizasyonlarıŞık bir kokteyl organizasyonu ile midea klima bayisinin açılışını gerçekleştirdik. Konuk sayısı kalabalık olmayan marka yetkilileri açılış organizasyonu için sade fakat bir o kadar da şık bir organizasyon istediğini belirtti. Bizler de önerilerimizin kokteyl açılış organizasyonu başta olmak üzere bir sıralama sunduk. Kokteyl hizmetimizin yanında önerdiğimiz kırmızı beyaz balon süsleme, kemancı kiralama, beyaz örtülü kokteyl masası kiralama, kapı için tül süsleme hizmetleri.


İstanbul Kartal Eti Beyaz Açılış Organizasyon Firmaları Arasından Rb Organizasyonu Tercih Etti.

İİstanbul Anadolu Yakası Organizasyon Firmaları şyeri açılış organizasyonu için bizimle görüşen eti beyaz yetkilileri ekibimizden yeniden mükemmel bir açılış organizasyon hizmeti isteğinde bulundu. Üsküdar merkezde şube açılış organizasyonu için karşılama hostesi  ( açılış hostesi  ) 2 adet Açılış Palyaçosu ( baskılı balon ve broşür dağıtımı için ) DJ kiralama ve müzik sistemi – Şişme adam dev palyaço – balon dekorasyonu gibi hizmetler istedikleri belirtti. Açılış Organizasyonları her zaman bizim işimiz olduğu gibi beyaz et için yaptığımız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.


İstanbul Sarıyer Biberoğlu Cafe Pastane Açılış Organizasyon Hizmeti

Sarıyer Açılış Organizasyonİstanbul Sarıyer Biberoğlu pastane yetkilileri açılış organizasyon için müşterilerimizin pratik seçimler yapabilmesi için hazırlamış olduğumuz paketlerden, açılış paketi 4 ü tercih etti. Ayrıca balon süsleme yi daha da fazla isteyerek daha kapsamlı bir organizasyon için anlaştık. Pastanenin dış cephesinde 2 adet balon asmak için direk mevcuttu. Cafenin giriş kısmından 2 adet zincir balon süsleme ve dış mekandaki uygun yerlerede papatya balonlarla mükemmel bir süsleme hizmeti sunduk.


STAR TV DE YAYINLANAN MELEK PROGRAMI YAPIMCILARI RB ORGANİZASYONU TERCİH ETTİ.

Tv Program Çekimleri Star tv melek programı yayınında gerçekleştirilen Sünnet Organizasyonu için program yapımcılarının bizleri tercih etmeleri üzerine çalışmasını yaptığımız televizyon yayını organizasyonuna 1 adet palyaço,1 adet Sünnet Tahtı ve 4 adet yeniçeri askeri, popcorn arabası ve dağıtıcı Osmanlı karakteri, pamuk şeker arabası ve dağıtıcı nostalji karakter kiralaması yaptık.


İstanbul Maslak Acıbadem Hastanesi Bebek Doğum Odası Süsleme

Bebek Odası SüslemeMutlu bir haber ile telefonlarımızı arayan müşterimiz Hüseyin Bey yeni doğan oğlu için bizlerden hastane odalarına bebek odası süsleme dekorasyonu istedi. Hastane bebek odası süsleme hizmetimiz için hazırda bulunan süslerimizin yanı sıra bebek kapı süsü, duvar, ayak ucu ve başucu süsleme için baby, it’s a boy konseptli sedefli balonlar, mavi, beyaz ve simli tül, uçan balon buketi, bebek anı defteri, anı kürsüsü ve kalemi, bebek şekeri sepeti, bebek altın yastığı gibi malzemelerimizin alternatif seçenekleri ile hastanenin yolunu tuttuk.