Giriş
Aralık 02 2015 04:40:53
Ana Menü
· Ana Sayfa
· İLETİŞİM
· Hakkımızda
· Resim Galerisi
· İletişim Formu
· REFERANSLAR
· İndirimli Doğum Günü Paket
· İndirimli Sünnet Paketleri
· İndirimli Açılış Org Paketleri
· Açılış Kokteyl Organizasyonu
· Doğum Günü Organizasyonu
· Palyaço Animasyon Hizmeti
· Ses Işık Görüntü Sistemleri
· Sünnet Düğünü Süslemeleri
· Kına Gecesi Organizasyonu
· MAğaza Açılış Organizasyon
· İşyeri Açılış Organizasyonu
· Robot Adam Dans Gösterisi
· Hastane Odası Süslemeleri
· Kurumsal Organizasyonlar
· Palyaço Animatör Kiralama
· Reklam Tanıtım Hizmetleri
· Market Açılış Organizasyon
· Kurumsal Şirket Piknikleri
· Ekipman Kiralama Hizmeti
· Doğum Günü Süslemeleri
· Ramazan Organizasyonu
· Doğum Günü Kutlamaları
· Balon Süsleme Hizmetleri
· Mağaza Süsleme Hizmeti
· Garson Kiralama Hizmeti
· Kiralık Ses Işık Sistemleri
· Organizasyon Etkinlikleri
· Fabrika Organizasyonları
· Organizasyon Hizmetleri
· Kostümlü Hediye Servisi
· Masa Sandalye Süsleme
· Broşür Dağıtım Elemanı
· Özel Gün Organizasyonu
· Yıl Sonu Okul Şenlikleri
· Dönemsel Organizasyon
· Süsleme Organizasyonu
· Kutlama Organizasyonu
· Latin Cha Cha Bandosu
· Animasyonlu Yiyecekler
· Nişan Davet Süslemeleri
· Festival Organizasyonu
· Organizasyon Servisleri
· Organizasyon Firmaları
· Organizasyon Şirketleri
· Ev Parti Organizasyonu
· Eğlence Organizasyonu
· Kokteyl Organizasyonu
· Sünnet Organizasyonu
· Bebek Odası Süslemesi
· Konser Organizasyonu
· Doğum Odası Süsleme
· Fuar Stand Etkinlikleri
· Düğün Organizasyonu
· Fuar Hakkında Bilgiler
· Piknik Organizasyonu
· Tanıtım Organizasyon
· Müzik Organizasyonu
· Fuar Stand Hizmetleri
· Palyaço Kostüm Satiş
· Şirket Organizasyonu
· Yılbaşı Organizasyonu
· Baskılı Balon Hizmeti
· İşyeri Açılış Süsleme
· Davet Organizasyonu
· Nişan Organizasyonu
· Ses Sistemi Kiralama
· Düğün Nişan Kokteyl
· DJ Kiralama Hizmeti
· Açılış Organizasyonu
· Parti Organizasyonu
· Fuar Organizasyonu
· Balon Dekorasyonu
· Dans Show Grupları
· Ramazan Şenlikleri
· Süsleme Hizmetleri
· Düğün Hazırlıkları 1
· Düğün Hazırlıkları 2
· Düğün Hazırlıkları 3
· Düğün Hazırlıkları 4
· Düğün Hazırlıkları 5
· Pinyata Servisi
· Üniversite Şenlikleri
· Belediye Şenlikleri
· Açılış Süslemeleri
· SÜNNET DÜĞÜNÜ
· Düğün Süsleme
· Palyaço Servisi

Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.

Hoş Geldiniz
Rb Organizasyon Türkiye'nin tek rakipsiz düğün, davet, nişan, sünnet, kına, tanıtım, fuar, kokteyl, balon, süsleme, kutlama, doğum günü, parti, şenlik, piknik, eğlence organizasyon firması olmanın gururu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisindedir.
Resim Galerisinden
Seyrantepe Açılış Organizasyonu
İşyeri Açılışları
Dükkan Açılış Organizasyonları
İşyeri Açılış Organizasyon Fiyatları
Dükkan Açılışları
Mağaza Açılış Organizasyonları
Mağaza Açılış Organizasyon Firmaları İstanbul
Dükkan Açılış Organizasyon
Bayi Açılış Organizasyon Firmaları
İşyeri Açılış Organizasyon
Anadolu Yakası Açılış Organizasyon
Organizasyon Şirketleri
Kurumsal Açılış Organizasyon
Kemerburgaz Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyon Firmaları İstanbul
İstanbul İşyeri Açılış Organizasyon Fiyatları
İstanbul İşyeri Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyon Şirketleri
Açılış İkramları
Açılış Organizasyonları
Haberler
Kemerburgaz Göktürk Zincir Market Açılış Organizasyon

Market Açılış OrganizasyonuRb Organizasyon ekibi olarak harika bir Market Açılış Organizasyonları için yine karşınızdayız. Yüksek müşteri memnuiyeti çalışma prensibimizi duyan Zincir Market yetkilileri bizimle görüşmek ve hizmet almak istedikleri bildirdi. Market yetkilileri ile toplanıp yaptığımız görüşme de açılış organizasyonu hakkında faydalı bilgiler, açılış ta satış artırmak ve tanıtımı sağlamak gibi birçok konu hakkında görüşmeler yaptık. Şirket yetkilileri Açılış Organizasyon Örnekleri görsek resimlerle gösterdikten sonra açılış için günü belirledik. Açılış için Organizasyon Fiyatları nı içeren indirimli pakette anlaştık. Market Açılışı için pamuk şeker arabası, Osmanlı macunu, ses sistemi kiralama, balon süsleme, patlamış mısır makinesi, iki adet palyaço, himmeti için anlaşma sağladık. Market Açılışı yapılmadan önce sabah erke saatlerde balon süsleme ekibimiz karşıdan karşıya bayrak ve balonları astı. Marketin kapı giriş bölümüne turuncu beyaz dekorasyon balonlarından tak yaptılar. Nostaljik Sokak satıcıları alışveriş için gelen müşterilerine kolayca alabilmesi için market kapılarının sağ ve sol bölümlerine yerleştirdik. Kemerburgaz halkının büyük ilgi gösterdi Market Açılış Organizasyonunda ücretsiz olarak dağıtımız pamuk şekerler, patlamış mısırlar, Osmanlı macunlarını ücretsiz olarak dağıtımı sağladık. Market yetkilileri çocukları unutmayarak iki adet görevlendirdiğimiz palyaçolar çocuklara yüz boyama figürleri, baskılı balonları marketin minik ziyaretçilerine dağıtımı yaptı. Marketin Açılış Organizasyon için özel olarak yaptığı indirimli fiyatları Kemerburgaz, Göktürk halkına sunucumuz anons yaparak duyurdu. Marketin iç ve dış mekanına ise kurduğumuz ses düzeni ile popüler şarkıları çalarak tam bir karnaval havasında Market Açılış Organizasyon hizmetimizi tamamlamış olduk. Zincir Market çalışanlarına Açılış Organizasyon düzenleyen kurumsal Firmalar içinden bize çalışma fırsatı verdikleri için rb organizasyon olarak teşekkür ediyoruz.

· organizasyon - Aralık 01 2015 12:53:49 · Devamı · 7 Okunma · Yazdır
İstanbul Şişli Century 21 Açılış Kokteyl Organizasyon

Açılış CateringCentury 21 yeni Bayi Açılış organizasyonunda Catering hizmeti almak için rb organizasyonu tercih etti. Açılış ta birçok bayi nin de bulunduğu organizasyon da toplantı ağırlıklı sade bir kokteyl hizmeti gerçekleştirdik. Toplantı için ofisin masa ve sandalyelerini beyaz masa örtüsü ve sarı, siyah fiyonklarla süsledik. Ofisin giriş kısmına iki adet beyaz çiçekli büyük şamdanlar kullandık. İş hanının 3 kattaki ofisin ilk giriş bölümü ve asansör gibi yerlere balon dekorasyonu yaptık. Toplam da sekiz adet ayaklı uzun masaları beyaz örtü, sarı, siyah renkli tüllerle süsleyerek ofisin uygun yerlerine dağıttık. İşyeri nin giriş bölüme kurduğumuz servis masasını şarap kadehi, bardak, tabak, içecekler ve yiyeceklerle hazırladık. Yiyecek İkramlarında susamlı kraker, cips ( sade ve soğan halkalı ) zeytinli mini pizza, çerez ( antep fıstığı, kaju, acı soslu fıstık ) çilekli ve karamelli kurabiye, tuzlu kuru pastaları hazırlayarak masalara dağıttık. Soğuk İçecek İkramlarında Kırmızı ve beyaz şarap, tropikana meyve suyu çeşitleri ( portakal, kayısı, vişne ) Uludağ gazoz gibi içecekleri Garson ekibimiz buz ile servisi gerçekleştirdi. Ofis içerine kurduğumuz müzik sistemini launch müziklerle ses hizmetini gerçekleştirdik. Centruy 21 yetkililerin den İnci hanıma yeni işyerlerinin hayırlı olmasını diliyor binlerce Açılış ve Catering Firmaları arasından bizi seçerek onurlandırdığı için teşekkür ediyoruz.

· organizasyon - Kasım 30 2015 15:13:17
Devamı · 9 Okunma · Yazdır
Kurumsal Pınarbaşı Et Ürünleri Açılış Organizasyon

İAçılış Organizasyon Şirketleri İstanbulstanbul Güneşli de bulunan Pınarbaşı Et yeni Şube Açılışı için Kurumsal bir Organizasyon için asistanlarımızla görüşerek bizi mekanlarına davet etti. Açılış yapılacak olan mekana giden asistanımız firma yetkileri ile görüşerek işyeri açılışı için görüşmeler yaptı. Firma yetkileri ile yapılan görüşmelerde Açılış Organizasyon Fikirleri aldıktan sonra tarih belirledik. Şube Açılışı için yüz kişilik açılış catering hizmeti, mısır, şeker, macun, palyaço, dj, ses sistemi, süsleme ler den oluşan bir açılış paketi hazırladık. Açılış için dekorasyon balonları hazırlayan süsleme ekibimiz sabah saatlerinde mekanın giriş kısmına asarak işe başladı. Sonrasında Ekipman kurulum ekibimiz uzun ayaklı masaları işyerinin iç ve dış kısımlarına dört + dört şeklinde kurulumu yaptı. Çaycımız 20 litrelik büyük boy çay kazanın da demleme çay yaptı. Nostaljik Sokak satıcılarımızın Malzemelerini mekanın park alanına yerleştirdik. Açılış İkramları Sıcak ve Soğuk İçecekler ( 2 si bir arada neskafe, latte, fındıklı kahve, çay, vişne suyu, fanta, ananas suyu, pepsi light ) . Yiyecekler( Antep fıstıklı ve çilekli ekler, milfoy, susalım tuzlu kuru pasta, kakaolu kek, maydanozlu ve beyaz peynirli kanepeleri açılış için gelen konuklar için hazırladık. Pınarbaşı et İşyeri Açılışı başladığında gelen misafirlere Garson ekibimiz tarından yiyecek ve içecek servisi sağladı. Güneşli halkına ücretsiz olarak dağıttığımız şeker, mısır, macunları ikramları ekibimiz tarafından dağıtımı sağlanarak açılışı tamamlamış olduk. Pınarbaşı et patronuna Avrupa Yakasın da hizmet veren Açılış Organizasyon Şirketleri arasından bizi seçerek mutlu ettiği için rb organizasyon çalışanları olarak teşekkür sunuyoruz.

· organizasyon - Kasım 29 2015 21:29:38
Devamı · 16 Okunma · Yazdır
İstanbul Baksan Oto Lastik Bayi Kurumsal Açılış Organizasyonu

Açılış OrganizasyonlarıBaksan firma yetkilisi Yağmur hanım bizleri arayarak Kurumsal Açılış Organizasyonu için toplantı talep etti. Açılış Organizasyonu, Nasıl Yapılır, Nasıl Düzenlenir, Nelere Dikkat Edilmeli gibi bir çok konu hakkında bilgi aldılar. Bizde Açılış Organizasyonları konusunda daha önce yaptığımız çalışmaları görsel olarak fikir sahibi olabilmeleri açısından gösterdik. Firma yetkililerimiz yaptığı görüşmelerde olumlu geçti. İşyeri Açılışı için kokteyl organizasyonu tarihini belirledik. Gelen konuk sayısının yüksek olduğunu ve bridgestone dünyaca ünlü markanın üst düzey yöneticilerinin de organizasyonda olacağı bildirdi. Bizde gelen konukların açılış sırasında masa sorunu yaşanmaması için 20 adet bistro masa kurmaya karar verdik. 7 kişilik açılış hostes ekibimiz ikram konusunda her şeyin hızlı olması için başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. Soğuk ikramları açılış ta yoğun olarak kullandığımız ( Meyve Suyu Çeşitleri (Vişne, Portakal, Şeftali, Kayısı, ) gelen konukların ağızlarını tatlandırdık. Yiyecek İkramlarında ( Misket Köfte, Naggy Tavuk, Patates Kızartması ) açılış ikramlarını garsonlarımız tarafından dağıtıldı. Baksan Firma yetkilerine İstanbul Avrupa Yakasında bulunun Açılış Catering Firmaları arasından bizi seçtikleri için teşekkürü bir borç biliriz.

· organizasyon - Kasım 28 2015 18:57:37
Devamı · 35 Okunma · Yazdır
Kemerburgaz Göktürk Bir Berber Çocuk Dükkan Açılış Organizasyonu

Dukkan Açılış OrganizasyonDaimi müşterilerimizden Elçin Hanım gelen konuklara kokteyl hizmeti ve çocuklarında eğlenmesi için bizden hizmet talep etti. Elçin hanımla yaptığımız görüşmelerde açılış organizasyon fikirlerini bizimle paylaştı. Bu konuda açılış için bir adet batman kostümlü animatör, işyerinin iç ve dış kısmına beş adet bistro, 30 adet uçan balon, bir adet fotoğrafı, gelen konuklara da yiyecek ve içecek ikramı konusunda karar kıldık. Açılış Catering hizmeti ni dış mekanda yapacağımız için servis masası ve servis gereçlerini giriş kısma yerleştirdik. Kurduğumuz Kokteyl masalarının üst kısımlarını beyaz örtü, gümüş şamdan, yapar orkide ile masa düzenimizi oluşturduk. İki garsonu görevlendirdiğimiz işyeri açılışı için gelem tüm konuklara çay, kahve, pepsi, yediğin, limonata dağıtırak içecek ikramı sundu. Açılış Yiyecek İkramları ise ( salamlı, peynirli, biberli mini pizza) Yaş pasta dağıtımı, mini çikolata parçacıkları, tatlı ve tuzlu kuru pasta ile yiyecek dağıtım hizmetini tamamladık. Otuz adet uçan balonu batman kostümlü animatörümüz gelen konukların çocuklarına dağıttı. Ayrıca yüz boyama ve oyun aktivitesi gibi çocukların hoşnut olacağı yarışmalarla hizmetini tamamladı. Fotoğrafçımız organizasyon sırasında tüm gelen konukların resimlerini çekerek Açılış anını ölümsüzleştirdi. Elçin hanımla organizasyon bitimi yaptığımız görüşme de hizmetimizden memnun kaldığını ve tekrar çalışmak istedikleri bildirdi. Dükkan Açılış Organizasyon Firması olarak bizi seçerek mutlu ettiği için Rb organizasyon ekibi olarak teşekkür ederiz.

· organizasyon - Kasım 28 2015 18:53:29
Devamı · 12 Okunma · Yazdır
Başakşehir Ev Dekor Mağaza Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonları01.11.2015 tarihinde bizleri arayan Ömer bey gelecek konukları için işyeri açılış organizasyonu düzleme talebinde bulundu. Yaptığımız bir çok görüşmede sadece iş ortaklarının açılışında geleceğini ve buna uygun sade bir açılış kokteyl talep etti. Bizde Açılış Organizasyonu için ona bol çeşitli bir açılış ikram hizmeti sunduk. 3 Garson görevlendirdiğimiz açılış ta Bistro masalara çerez, cips gibi ikramları hazırladı. Dış mekana ise süsleme ekibimiz balon dekorasyonu yaptı. Dış ve İç mekana 10 adet kokteyl masası düzeni kurduk. İşyeri ne konukların gelmesi ise sıcak, soğuk içecekler, kanepeler, browni kek, sakallı poğaça gibi açılış ikramlarını dağıtmaya başladık. İşyeri Açılış Organizasyonu bittikten sonra Ömer Bey her şeyden memnun olduğunu ve tekrar çalışmak istedikleri bildirdi. Rb organizasyon ekibi olarak yeni aydınlatma mağazasının hayırlı olmasını diliyoruz.

· organizasyon - Kasım 26 2015 23:49:58
Devamı · 22 Okunma · Yazdır
Esenyurt Garaj Oto Yıkama Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyon FirmalarıGeçtiğimiz günlerde Birol bey bizleri arayarak sitesindeki konuklar için açılış organizasyonunda catering hizmeti istedikleri bildirdi. Yaklaşık 200 kişiden oluşan konuk sayısı ve giriş bölümünün balonlarla süslenmesi ayrıca bistro masa kiralama ve hostes ekibi istediklerini bildirdi. Birol beyle bir çok açılış için görüşmeler sağladık ve kokteyl organizasyonu için karar kıldık. Oto yıkama mekanın iç kısmına 8 adet bistro masa kurduk ve masaları beyaz örtü, fiyonk, yapay çiçeklerle süsledik. 3 Garson ekibimizin görev aldığı Açılış ta yiyecek ve içecek ikramı sunduk. Dış mekana ise 30 metre zincir balon süsleme yaptık. Ses sistemi ile ilk gününde Birol bey gelen konuklara düşünceleri bildirdi. Birol beyin Açılış Catering için bizden talep ettiği menü ( içecekler meye suyu çeşitleri, sade ve limonlu soda, cola, soğuk çay – Yiyecekler ( peynirli ve salamlı kanepe, çikolatalı ekler, kıymalı mini pizza ile açılış ikram hizmeti sunduk. Oto yakımanın dış mekanına 30 metre kırmızı beyaz balon süsleme yaparak Açılış Organizasyon Düzenleme hizmetimizi tamamladık. Birol beye yeni İşyeri sinin hayırlı olması diliyor açılış organizasyon firmaları arasında bizimle çalıştıkları için teşekkür ederiz

· organizasyon - Kasım 26 2015 22:33:53
Devamı · 32 Okunma · Yazdır
ÜNLÜ GÜZELLİK MERKEZLERİNDEN BİRİ OLAN FATİH SARIKAYA NIN AÇTIĞI MEKAN HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

Fatih Sarıkaya Açılış OrganizasyonuBay / Bayan Kuaför&Bakım ve Güzellik&Lazer (IPL)&Solarium Clubsporium Gösterişli bir açılış kokteyli ile Bostancı da hizmet vermeye başladı. Büyük bir konuk listesi olan ve bir çok ünlü isminde konuk olduğu açılış organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Cenk Erdem gibi sanatçılarında bulunduğu organizasyon kış ayında olmasına rağmen çok sıcak bir ortamda gerçekleşti. Açılış için siyah ve beyaz renklerde balon, bistro masa süslemeler gibi tüm organizasyon Fatih Sarıkaya nın kurumsal renklerinde yapıldı. Açılış için Fatih bey dış mekanda çadır kurulumu ve ufo sobalarla açık mekanda yapılması istedi. Tüm organizasyon müzikler eşliğinde kokteyl ikramları ile tamamlandı. Fatih beye Güzellik Merkezi Açılış Organizasyon Firması arasından bizleri tercih ettikleri için teşekkürlerimi sunuyoruz.

· organizasyon - Şubat 06 2015 02:20:28
Devamı · 360 Okunma · Yazdır
Şişli Fimar Mermer Showroom Kurumsal Açılış Organizasyonu
Showroom Açılış OrganizasyonuFimar mermer showroom yetkililerinin tertip ettirmek istedikleri Açılış Organizasyonu  için bir bilgilendirme toplantısı yaptık. Enformasyon görevlilerimiz ile yapılan bu öngörüşme de karşılıklı olarak hem ayrılmış olan bütçeyi değiştirmeyecek fiyatlarda, hem de talepleri karşılayabilecek çeşitlilikte bir Açılış Kokteyl Organizasyonunda karar kıldık. Basın ve ünlü simaların da bulunduğu konuk listesi eşliğinde Şişli de gerçekleştirdiğimiz açılıştan sonra, diğer şubelerin açılışları da hala devam etmekte.  Kurumsal organizasyon firmalarından bizi tercih eden Fimar şirket yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde organizasyon danışmanlarımız Açılış Kokteyl organizasyonu için gerekli tüm örnekleri hava şartlarını da göz önünde tutarak sunmuşlardı. Organizasyon günü havanın yağmurlu olması dolasıyla giriş kısımda beyaz tente çardaklar kurularak kapalı mekana dahil edilmiş oldu. Showroom süslenmesinde giriş kısmına kırmızı halı, iç mekana papatya balon ve tül ile süsleme hizmetini gerçekleştirdik. İç ve dış mekana kurduğumuz 20 Adet süslenmiş Bar masası ile masaların hazırlıklarını yapıldı. Konuşma yapıcak konuklar için Konuşma kürsüsü, müzik sistemi ayrıca basın için 6 adet sandalye 1 masa hazırlandı.
· organizasyon - Şubat 06 2015 01:50:03
Devamı · 0 Yorum · 368 Okunma · Yazdır
İstanbul Hohoy Bebek ve Çocuk Giyim Mağaza Açılış Organizasyonu

Giyim Mağaza Açılış OrganizasyonuHohoy Çocuk Giyim mağazası yetkilileri Rb Organizasyon danışman ekibimizden Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır konusunda bilgi aldık dan sonra kendi çalışma alanlarına uyumlu bir hizmet talep etti.  Balon ve broşür dağıtımı için görevlendirdiğimiz 2 çalışanımız açılışta tüm semt sakinlerine balon ve broşür dağıtımı yaptılar. Ses sistemi ekipmanını kurduğumuz mekanda 1 adet animatör açılışa özel bebek ve çocuk ürünlerinin indirimli fiyatlarını tanıttı. Süsleme de bir açılış organizasyonu klasiği olan mekanın giriş kapısını zincir balon dekorasyonu yapıldı. Ayrıca mağazaya gelen ailelerin alış veriş yaparken daha rahat olmalarını düşünerek, çocuklara yüz boyama ve sosis balon dağıtım yapıp oyalayabilecek bir palyaço ve stant ayarladık. Kokteyl için konuklara yiyecek ve içecek ikram hizmeti sunduk.  Çocuk Giyim Mağazası yetkililerine Kokteyl ve Açılış Organizasyon Şirketlerinin içinden bizi seçtikleri için Rb organizasyon ekibi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

· organizasyon - Şubat 06 2015 01:14:52
Devamı · 353 Okunma · Yazdır
İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ METRO TURİZM AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Metro Açılış Organizasyonu14.12.2014 Tarihinde üstlendiğimiz bir Açılış Organizasyonu etkinliğini daha kusursuz olarak gerçekleştirdik. Müşterimiz olan Metro Turizmin firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde Açılış için gelecek olan konuklarına bizden ikram hizmeti talep etti. Ayrıca mekan süslemeleri ve konuşma kürsüsü, ses sistemi gibi hizmetlerde gerçekleştirdik. Metro turizm Beylikdüzü şubesi için dış mekanda bulunun tabelanın çevresine Balon Süsleme ve iç mekana papatya dekorasyon balonları ile süslemeni gerçekleştirdik. 100 Kişilik ikram hizmeti sunduğumuz organizasyonda çay kahve servisi, meyve suyu, cola, pepsi, kuru pasta, ekler, cips, kabuksuz kuru yemiş gibi bir çok ikramlıklarla gelen konuklara ikram hizmeti sunduk.  7 Adet kokteyl masasını iç ve dış mekana yerleştirdik. Bistro masaları beyaz örtü ve fiyonk ile süslemesini tamamladık. Metro Turizm firma yetkililerine Türkiye Açılış Organizasyon hizmeti veren Şirketler arasından bizleri seçtikleri için teşekkür ederiz.

· organizasyon - Ocak 30 2015 14:18:49
Devamı · 379 Okunma · Yazdır
İSTANBUL ÇAĞLAYAN CAFE ANGEL SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU
Sünnet Düğünü Çaglayan'da güzel bir mekana sahip olan Cafe Angels sünnet düğünleri için bizi tercih etti. Cafe yetkilileri ile yaptığımız toplantıda sünnet için bir çok hizmet önerdik. Yetkiler bizden Palyaço, pamuk şeker arabası, balon süsleme, taht, yeniçeri, pinyata gibi hizmetlerden oluşan düğün organizasyon paketimizi istedi. Mekanın 2. kattaki yarı açık olan giriş kısmının tırabzanlarını beyaz tül ve balon ile süsledik. İç kısım süslemesinde ise "Sünnetimize Hoş geldiniz" şeklinde strafor yazı, giriş kısmını ise 2 adet beyaz ve mavi renkten oluşan jumbo balon, isim soy isim yazılı balon dekorasyonu yaptık. Giriş için nazar boncuklu zincir tak balon ile dekorasyon hizmetini tamamladık. Kapının giriş kısmına ise bir adet pamuk şeker makinesi kurduk. Osmanlı kıyafetli olarak elemanımız pamuk şeker dağıtımını gerçekleştirdi.
· organizasyon - Eylül 03 2014 18:41:31
Devamı · 681 Okunma · Yazdır
FATİH FİTSLİM SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ YENİ ŞUBE AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Açılış Organizasyonu24 yıllık vücut geliştirme ve fitness tecrübesini sizlerin hizmetine sunan Fitslim Spor Merkezi, Fındıkzade'de 2006 yılından itibaren, siz spor severlere yeni şubelerini açarak daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Fitslim yetkililerinden Olcay beyle yaptığımız görüşmelerde yeni şubesine yakışır bir organizasyon talep etti. Bayan müzik ekibi, kokteyl, catering, süsleme, güvenlik, manken gibi hizmetler ile birlikte bir paket olarak anlaşmaya vardık. Açılış için Kokteyl Menüsünde kanepe, kuru pasta, cips, kabuksuz kuruyemiş ve alkolsüz içecekler ile gelen konuklara ikram hizmeti sunduk.

· organizasyon - Eylül 03 2014 14:07:11
Devamı · 469 Okunma · Yazdır
Şişli Mecidiyeköy Midea Açılış Kokteyl Organizasyon Hizmeti

Kokteyl OrganizasyonGeçtiğimiz günlerde şık bir kokteyl organizasyonu ile midea klima bayisinin açılışını gerçekleştirdik. Konuk sayısı kalabalık olmayan marka yetkilileri açılış organizasyonu için sade fakat bir o kadar da şık bir organizasyon istediğini belirtti. Bizler de önerilerimizin kokteyl açılış organizasyonu başta olmak üzere bir sıralama sunduk. Kokteyl hizmetimizin yanında önerdiğimiz kırmızı beyaz balon süsleme, kemancı kiralama, beyaz örtülü kokteyl masası kiralama, kapı için tül süsleme hizmetleri. Açılışa özel çeşitli kampanyalar hazırlayan midea kilima bayii ürünlerini kokteyl ile müşterilerine tanıttı. Kokteyl catering için 2 adet garson görevlendirdiğimiz organizasyonda konuklara sosisli sucuklu kanepe, cevizli peynirli, salamlı kaşarlı kanape çeşitleri, ekler, kuru pasta, browni kek, cips, kabuksuz kuruyemiş, pepsi, limonata, soda, gazoz, meyve suyu gibi çok çeşitli ikramla gelen konukların ağızlarını tattırdı. 1 Adet kemancı kiralama hizmeti ile kokteyl de gelenlere dinleti hizmeti sunduk. Açılış içinse giriş bölümüne kemer Balon Süsleme ve çiçek balon ile açılış organizasyon hizmetimizi tamamladık. Midea Şirket yetkililerine istanbul açılış organizasyon firmaları içinden bizi tercih edip onurlandırdığı için teşekkürü bir borç biliriz. Firma tecrübemizi franchising ile bayilerini çoğaltan markaların açılış organizasyonları hususunda devamlılığımızı takip ederek şirketimizin tercih edilmesi bizler için ayrı bir gurur nedenidir.

· organizasyon - Ağustos 17 2013 06:08:50
Devamı · 891 Okunma · Yazdır
Eti Beyaz Açılış Organizasyon Firmaları Arasından Rb Organizasyonu Tercih Etti.

İşyeri Açılış Organizasyonu01.07.2013 tarihinde işyeri açılış organizasyonu için bizimle görüşen eti beyaz yetkilileri ekibimizden yeniden mükemmel bir açılış organizasyon hizmeti isteğinde bulundu. Üsküdar merkezde şube açılış organizasyonu için karşılama hostesi  ( açılış hostesi  ) 2 adet Açılış Palyaçosu ( baskılı balon ve broşür dağıtımı için ) DJ kiralama ve müzik sistemi – Şişme adam dev palyaço – balon dekorasyonu gibi hizmetler istedikleri belirtti. Açılış Organizasyonları her zaman bizim işimiz olduğu gibi beyaz et için yaptığımız hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz. Açılış mekanın giriş ve üst kısmanın zincir balon ile süslenmesi, döner dağıtımı yapılan yerin çiçek balon ile süslemesi ve üst oturma bölümüne tül ve balon ile süsleme hizmetimizi tamamlamış olduk. Açılışa özen yaptırdığımız özel firma baskılı balonları palyaço ve hostes ekibimiz Kadıköy halkına dağıtımı yaparak Eti Beyaz zincirinin üsküdar halkasını herkese duyurduk. Dış mekana kurmuş olduğumuz Ses Sistemi ile güncel müzikler eşliğinde Açılış Organizasyonu hizmetimizi tamamladık. İşyeri Açılış Organizasyonu Firmaları arasından eti beyaz şirket yetkilerine teşekkür ediyoruz.

· organizasyon - Ağustos 17 2013 05:01:11
Devamı · 906 Okunma · Yazdır
Eğitmen Koleji Şubesi Açılış Organizasyonu için Rb Organizasyon dan Hizmet Aldı

Açılış OrganizasyonlarıEğitmen Koleji yeni şube açılış organizasyonu için de rb organizasyon tercih edilen firma oldu. Daimi müşterilerimizden olan eğitmen koleji anaokulu ve özen etkinler için bizden palyaço kiralama gibi hizmet alırdı. Bu sefer yeni işyeri Açılış organizasyonu için diğer açılışlarına nazaran görkemli bir hizmet isteyen müşterimiz bizimle görüşerek neler istediği konusunda karara vardı. Ortak kararlarımız eşliğinde açılış için kiralık pamuk şeker makinesi, sihirbaz gösterisi, kostümlü animatör, patlamış mısır arabası kiralama, kokteyl masası kiralama ve süslemesi, palyaço kiralama, osmanlı macunu, balon süsleme ve kokteyl catering gibi hizmetler istediği belirtti. Açılış organizasyonu için işyerine 10 adet bistro masa kurduk. .. Ve masaları beyaz dekoratif örtü, yapay çiçek, şamdan ve boncuk ile süsledik. Dış cephenin uzunluğuna göre baskılı flama bayrakları karşıdan karşıya astık. Hemen arkasından 30 metre boyunda zincir Balon süsleme ile süsleme hizmetini tamamlamış olduk. Açılış Organizasyonu için titiz olan müşterimiz cam bardak ve porselen tabak ile dağıtılması isteği üzerine garson ekibimiz tarafından dağıtılmasını sağladık. 4 adet garsonu görevlendirdiğimiz açılış catering hizmetinde gelen misafirlere kuru pasta, kanepe, cips, meyve suyu, cola, fanta gibi ikramlar servis ederek  herkesin ağzını tatlandırdı. 2 adet palyaço animasyon grubumuz çocuklara firma baskılı balon dağıtımı ve yüz boyama etkinliği yaptı. Sihirbazımız profesyonel gösterisi ile başarılı bir gösteri gerçekleştirdi. Dış mekana kurduğumuz pamuk şeker, osmanlı macunu, patlamış mısır standı ile herkese dağıtım yaptık. Birçok kurumsal firma gibi Açılış Organizasyon Şirketleri arasından şirketimizi onurlandıran firma yetkililerine ekibimizle birlikte teşekkür ediyoruz.

· organizasyon - Ağustos 17 2013 04:58:42
Devamı · 893 Okunma · Yazdır
Biberoğlu Cafe Pastane Açılış Organizasyon Hizmeti

Açılış Süsleme OrganizasyonBiberoğlu pastane yetkilileri açılış organizasyon için müşterilerimizin pratik seçimler yapabilmesi için hazırlamış olduğumuz paketlerden, açılış paketi 4 ü tercih etti. Ayrıca balon süsleme yi daha da fazla isteyerek daha kapsamlı bir organizasyon için anlaştık. Pastanenin dış cephesinde 2 adet balon asmak için direk mevcuttu. Cafenin giriş kısmından 2 adet zincir balon süsleme ve dış mekandaki uygun yerlerede papatya balonlarla mükemmel bir süsleme hizmeti sunduk. Giriş kısmına ise kemer balon süsleme yaparak süslemeyi tamamladık. Karşılama için görevlendirdiğimiz hostes gelen konukları ağırladı. Açılış tanıtımı içinse 2 adet açılış hostesi baskılı balon ve broşürleri Sarıyer halkına dağıttı. Yine dış mekana kurduğumuz ses sistemi ekipmanı ile açılış müzikleri çalarak ilgi çekmeyi sağladık. Ayrıca dış alanda üzerine logo yerleştirdiğimiz 4 metrelik dev fly tüp ile metrelerce uzaklıktaki halkın da dikkatini çekecek bir reklam hizmeti sunduk. Açılış Palyaço ekibimiz ise Sarıyer halkı çocuklarına yüz boyama ve minik hediyeler dağıttı. Açılış sonunda tekrar bizimle çalışmak istedikleri belirten firma yetkileri ile başka şube açılışı için görüşme kararı aldık. Açılış Organizasyon firmaların içinden şirketimizi seçerek onurlandıran firma yetkililerine teşekkür ederiz.

· organizasyon - Ağustos 05 2013 05:10:59
Devamı · 913 Okunma · Yazdır
İstanbul Maslak ta Tam Teferruatlı Kokteyl Organizasyon Hizmeti

Kokteyl Organizasyon22.07.2013 tarihinde telefonlarımızdan bizimle iletişime geçen yapım şirketi kendi mekanında bir kokteyl organizasyonu vermek istediğini belirtti. Kokteyl organizasyon hizmetinin yanı sıra balonlarla şık bir süsleme talep eden müşterimiz özellikle sütunlara balon süsleme yapılarak kapatılmasnı istedi. Organizasyon ekibimizle birlikte iç cephenin sütunlarına ve tavanlardan zincir balon sarktırarak hoş bir görünüm sağladık. Yapım şirketinin giriş kapısına ise kemer zincir balon süsleme ve kapıya tül süsleme yaparak süsleme hizmetini tamamlamış olduk. Kokteyl organizasyon hizmeti için ise 12 adet bistro masa kullandık ve kokteyl masalarında beyaz örtü ve fiyonk giydirme yaparak masa süslemesi işlemini tamamladık. Kokteyl Menüsünde tatlı, tuzlu kuru pasta, kanepe çeşitleri, cips ve kuruyemiş, cola, fanta, soda, limonata, meyve suyu gibi ikramlardan oluşan menüyü gelen misafirlere servis hostesi ve garson ekibimiz tarafından dağıttık. Müzik için ses sitemi kiralama ve dj hizmetini tercih eden müşterimiz gelen konuklar içinde 1 adet karşılama hostesi ile tüm kokteyl organizasyonu tamamlamış olduk. Yapım Şirketi yetkilerine kokteyl organizasyon firmaları arasından bizim ekibimizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

· organizasyon - Ağustos 04 2013 22:41:14
Devamı · 848 Okunma · Yazdır
Ümraniye Furtuna Fırın Açılış Organizasyon Hizmeti

İstanbul Açılış Organizasyonu27.06.2013 tarihinde Açılış organizasyonunu aldığımız ve başarı ile gerçekleştirdiğimiz fırın artık halka hizmet vermeye başladı. Açılış organizasyonu bizi arayan Ümraniye furtuna fırın yetkilileri açılış organizasyonuna özel birçok hizmet talep etti. Açılış için hazır olan paketlerimizden Açılış Organizasyon paketi 5 ve organizasyon için birkaç hizmeti de ekleme yaparak çalışmalarımıza başladık. Açılış için en başta balon süsleme dekorasyonu ile başladık. Açılış yapılacak mekanın dış cephesine balon süsleme dekorasyonu ve mekanın karşısında bulunan direklere zincir balon süsleme ve flama bayrak süsleme yaparak mekanın dış cephesinin işlemini tamamladık. Açılış Organizasyonu tanıtımı içinse 2 adet açılış palyaçoları broşür ve baskılı balon dağıtımı yaparak tanıtım hizmeti gerçekleştirdi. Açılış organizasyonuna gelen misafir ve müşterilerini karşılaması için 2 adet Açılış Hostesi görevlendirdik. Dış mekana kurduğumuz ses sistemi ile güncel müzikler çalarak mekanın ilgi çekmesini sağladık. Açılış organizasyonu için dışarıya kurduğumuz pamuk şeker arabası ve popcorn arabası ile açılış etkinliğine gelen konukların ağızları tatlandırdık. Fortuna firma yetkililerine açılış organizasyon firmalarının arasından bizleri seçtikleri ve onurlandırdığı için teşekkür ediyor açılışlarının hayırlı olmasını diliyoruz.

· organizasyon - Ağustos 03 2013 22:21:02
Devamı · 888 Okunma · Yazdır
Bu Siteden Alıntı Yapmak veya Yazı Kopyalamak Yasaktir.; 2009

Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye
1,981,676 Tekil Ziyaretçi